čtvrtek 18. dubna 2013

JSEM PROSTĚ RŮŽIČKOVÁ....

      HOLČIČKA RŮŽIČKOVÁ....jakési moje vnitřní já prostě touží po všem růžičkovém.....žínka domácí je sice žena praktická,ale uvnitř prostě véééélkááá romantička.....a taky miluji návštěvy různých bio-obchůdků,bio-koutků,prostě všechno přírodní a zdravé mě jaksi vábí a láká.No a jak se tak dneska kochám  
 těma všema zdravýma dobrůtkama,natrefila jsem na regál s úžasnymi bylinnými sirupy-teda ženy!tam vám byl výběr!sirup levandulový,lipový,meduńkový,mátový,kopřivový....a spoustu,spoustu dalších a dalších druhů bylin-no a ten můj?No přeci RŮŽIČKOVÝ!Měl by pomáhat při migréně a depresi,takže přesně pro mne......no a když už jsem byla v tom nakupování,přibyla i nová látečka,čerstvé růžičky a samozřejmě hrníček na kafíčko-z hezkého hrníčku to jaksi hned líp chutná....

MOC VŠEM DĚKUJI ZA NAKOUKNUTÍ U MNĚ A ZA MILÉ KOMENTÁŘE,MOC SI JICH VÁŽÍM-ZNAMENAJÍ ŽE JSTE MNE PŘIJALY MEZI SEBE,A ŽE TADY NEJSEM ZBYTEČNĚ,SNAD VÁS MOJE OBRÁZKY OBČAS POTĚŠÍ.....DĚKUJI.

       MĚJTE SE KRÁSNĚ ROMANTICKY!zuzka.

4 komentáře:

 1. Zuzi to je krása!!!! také mám ráda růžičky :-) moc. právě piji kávičku s GG hrnečku, který se podobá tomu tvému. Nahoře bleděmodrá kraječka a hlavní motiv květinky a i růžička se tam najde. Já romantik jsem - občas mě tedy čeká příšerný náraz do zdi reality, ale jsem :)
  Krásný den a mnoho radostí s růžičkami i bez přeje Eva

  OdpovědětVymazat
 2. Máš prav du, růže jsou krásné,

  OdpovědětVymazat
 3. Růžičky, růžičky - také je moc miluji, živé, i umělé, ve váze, ve vlasech, na obrazech, na polštářích, na porcelánu...A také mám ráda bio obchůdky a ten sirup mě moc láká!

  OdpovědětVymazat
 4. Ten Váš hrníček má prostě duši, styl a všechno možného... pravdu krásný:)

  OdpovědětVymazat